Web Yazılımı hizmetleri kapsamında İstanbul’da şirketlere istekleri doğrultusunda profesyonel ve kurumsal web sitesi yazılım hizmetleri sunuyoruz.

Web Yazılımı Nedir?

Web yazılımı, web sitesinin temelini oluşturan HTML metin işaretleme diline özellikler katmak için kullanılan yazılımlardır.

Web sitelerinin temelini oluşturan HTML işaretleme diline özellikler katmak için kullanılan yazılımlardır. Web yazılımı sayesinde web siteleri bir kişinin düzenlemesine ihtiyaç duyulmadan kendisini otomatik günceller. Bu yazılımlar ASP, .NET, PHP, JavaScript, Flash, Microsoft Silverlight olarak sıralayabiliriz. Bu yazılımlar bir web sunucusu üzerinde çalışmaktadır. Tüm internet tarayıcılarda sorunsuz görüntülenmektedir.

Web yazılımında dikkat edilmesi gereken bir noktada yazılımın sunucu tabanlı yazılmasıdır. Bazı web sitelerinin hata vermesi bundan kaynaklanmaktadır. Örnek verecek olursak bazı web siteleri ekrana geç gelmekte ve hata vermektedir. Gelişmiş özelliklere sahip web yazılımları aynı anda milyonlarca kullanıcıya sorunsuz cevap vermektedir. Bu web siteler Google, Facebook, Yotube, Twitter, Yahoo, Amazon ve Wikipedia olarak sıralayabiliriz.